Gidas Laimingi tėvai

nėštumas

pasirinkti savaitę

kūdikiai

patarimų skaičius: 20

ūgtelėjęs kūdikis

patarimų skaičius: 15

14 savaitė

patarimai pagal kategorijas: nėštumas

Šiuo metu, kai jau įpratote prie savo kūno pokyčių, Jūsų savijauta puiki ir Jūs spinduliuojate energija. Pasitelkusi puikią nuotaiką, bandykite savo partnerį pakviesti į savaitgalio kelionę (saugią ir patikrintą vietą). Pagalvokite ir apie Nėščiųjų mokyklą. O gal panašią mokyklėlę vertėtų lankyti Jums drauge su partneriu?

Jūsų kūdikio raida šią savaitę:
Jūsų kūdikis jau gali būti išaugęs iki 10 cm ilgio, o sverti apie 25 gramus. Kasdien jis vis gražesnis ir gražesnis. Ima augti plaukučiai ir antakiai. Veiduko raumenys nuolatos dirba, o veiduko išraiška keičiasi. Vaikutis atveria ir uždaro burnytę, bando įkišti nykštį į burnytę. Neužmirškite, jog šypsotis vaikutis irgi jau gali, nors šypsena dar sunkiai įžiūrima. Jis juda atlikdamas plaukimo judesius, švelniai mojuodamas rankomis ir kojomis. Kai Jūs vaikštote, apsiperkate ar plaunate indus, vaikutis tuo metu Jūsų pilve mokosi išlaikyti pusiausvyrą, stiprina raumenis ir nervų sistemą.

Skaityti daugiau patarimų

15 savaitė

Šnekinkite savo vaikutį. Tai patikimas būdas sukurti emocinį ryšį tarp savęs ir kūdikio.

> Skaityti toliau

16 savaitė

Nuo šios savaitės galite pradėti jausti kūdikio judesius

> Skaityti toliau

17 savaitė

Šią savaitę pradėsite jausti, jog raumeninis gimdos sienelės sluoksnis kietėja ir tempiasi. Vyksta taip vadinami Brakstono Hikso sąrėmiai, dėka kurių raumenys rengiami darbui gimdymo metu.

> Skaityti toliau