Gidas Laimingi tėvai

nėštumas

pasirinkti savaitę

kūdikiai

patarimų skaičius: 20

ūgtelėjęs kūdikis

patarimų skaičius: 15

19 savaitė

patarimai pagal kategorijas: nėštumas

Ar jau jaučiate švelnučius kūdikio judesius? Gulkitės ant kairiojo šono ir kantriai laukite. Už kantrybę kūdikis Jus apdovanos švelnučiais judesiais. Skauda nugarą? Deja, bet šis nusiskundimas dažnas, o nėštumo metu jis gali stiprėti. Jei norite pagelbėti nugarai, venkite bereikalingo viršsvorio. Neavėkite aukštakulniais, nors plokščiapadė avalynė taip pat netinka. Venkite ilgai stovėti ar sėdėti. Darykite paprastus pratimus, stiprinančius pilvo ir dubens raumenis.

Jūsų kūdikio raida šią savaitę:
Jūsų brangiausias mažylis jau yra apie 15 cm ilgio, o sveria apie 200 gramų. Jei šią savaitę išsitirsite ultrasonografijos metodu, tai, ko gero, jau nustatysite ir kūdikio lytį. Mergytė jau su išsivysčiusiomis kiaušidėmis ir gimda, o jos makštis dar formuojasi. Berniuko genitalijos dar formuojasi. Kūdikis nenustysgta vietoje ir sukinėjasi įvairiomis kryptimis. Treniruojamas kvėpavimas, vaikučio klausa kasdien gerėja.

Skaityti daugiau patarimų

20 savaitė

Pusiaukelė! Jūsų kūdikis sveria apie 260g ir yra apie 16cm ilgio!

> Skaityti toliau

21 savaitė

Jūsų kūdikis sparčiai auga. Kai yra patogioje pozicijoje, gydytojas gali pamatyti jo lytį

> Skaityti toliau

22 savaitė

Pastebėjote, jog bateliai ėmė spausti? Taip, teks susitaikyti su tuo, kad kojos bus nuolatos pabrinkusios. Reikėtų įsigyti patogius batelius.

> Skaityti toliau