Gidas Laimingi tėvai

nėštumas

pasirinkti savaitę

kūdikiai

patarimų skaičius: 20

ūgtelėjęs kūdikis

patarimų skaičius: 15

20 savaitė

patarimai pagal kategorijas: nėštumas

Jūs jau pusiaukelėje! Šioje stadijoje kartais jusite akių diskomfortą, o gal net ir silpniau matysite. Tai įprastas dalykas šiame nėštumo tarpsnyje, be to, po gimdymo šis reiškinys dingsta. Jūsų svoris pradeda intensyviai augti, todėl į mitybą privalu kreipti daugiau dėmesio. Maistas turi būti įvairus, lengvas, į savo valgiaraštį įtraukite liesos mėsos, jūrinių žuvų, daržovių, vaisių ir grūdinių produktų.

Jūsų kūdikio raida šią savaitę:
Vaikelis sveria 260 gramų, o jo ilgis 16 cm! Ant vaikučio kūnelio išsivystė visi odos sluoksniai. Nagučiai ir plaukučiai auga. Šiame etape jau susiformavo nervų ląstelės. Jos atsakingos už atitinkamus jutimo organus. Vaikutis tobulina pusiausvyros pojūtį neužmiršdamas pasisiūbuoti, kai jo mamytė žingsniuoja ir ritmingai kvėpuoja. Kai mamytė maudosi po dušu, o vanduo kartais būna per šaltas ar per karštas, vaikutis greitesniais judesiais reaguoja į vandens temperatūrą. Jis gali reaguoti ir į aplinkos temperatūros pokyčius.

Skaityti daugiau patarimų

21 savaitė

Jūsų kūdikis sparčiai auga. Kai yra patogioje pozicijoje, gydytojas gali pamatyti jo lytį

> Skaityti toliau

22 savaitė

Pastebėjote, jog bateliai ėmė spausti? Taip, teks susitaikyti su tuo, kad kojos bus nuolatos pabrinkusios. Reikėtų įsigyti patogius batelius.

> Skaityti toliau

23 savaitė

Pastebėjote tamsią liniją sau ant pilvo, einančią nuo bambos iki gaktos? Tai visiškai normalus dalykas, atsirandantis dėl nėštumo metu gaminamų hormonų

> Skaityti toliau