Gidas Laimingi tėvai

nėštumas

pasirinkti savaitę

kūdikiai

patarimų skaičius: 20

ūgtelėjęs kūdikis

patarimų skaičius: 15

8 savaitė

patarimai pagal kategorijas: nėštumas

Jei šią savaitę tirsitės ultragarsu, tai pirmą kartą pamatysite kaip plaka Jūsų kūdikio širdutė. Įsidėmėkite šį nepakartojamą jausmą. Jei savo mylimiesiems dar nesate pranešusi didžiosios naujienos, ar tik ne dabar yra atėjęs laikas tai padaryti? Neužilgo Jūsų pilvukas kreips aplinkinių dėmesį. Jums gali pasireikšti kai kurie varginantys virškinimo sistemos sutrikimai, tokie kaip vidurių užkietėjimas. Gerkite daug vandens ir valgykite daug ląstelienos turinčio maisto.

Jūsų kūdikio raida šią savaitę:
širdelė formuojasi dideliu tempu; vystosi mažytės dantukų užuomazgos. Kūdikio kojyčių spyrių dar nejusite, tačiau kūdikėlis jau geba lenkti alkūnes ir riešus. Prasideda kaulų formavimosi procesas. Nuo aštuntosios nėštumo savaitės Jūsų kūdikis formaliai vadinamas vaisiumi, o jo išvaizda primena 9-15 mm pupelę.

Skaityti daugiau patarimų

9 savaitė

Šiuo laikotarpiu jau pastebimi ir Jūsų veido pasikeitimai. Vienoms veido oda išsilygina, dingsta įvairios dėmelės ir moteris tarsi pražįsta. Pravartu žinoti, jog kartais gali būti kitaip

> Skaityti toliau

10 savaitė

Dabar galite nurimti - didysis rizikos periodas baigėsi.

> Skaityti toliau

11 savaitė

Dabr jūsų kūdikis yra 4cm ilgio ir gali būti prilyginimas figos dydžiui :-). Šią savaitę ima formuotis ir nagučiai. Jau aiškėja ir tai, kas visam laikui nulems kūdikio tapatybę – pirštų atspaudai.

> Skaityti toliau