Gidas Laimingi tėvai

nėštumas

pasirinkti savaitę

kūdikiai

patarimų skaičius: 20

ūgtelėjęs kūdikis

patarimų skaičius: 15

9 savaitė

patarimai pagal kategorijas: nėštumas

Šiuo laikotarpiu jau pastebimi ir Jūsų veido pasikeitimai. Vienoms veido oda išsilygina, dingsta įvairios dėmelės ir moteris tarsi pražįsta. Pravartu žinoti, jog kartais vis dėl to būna ir kitaip: būtent dabar jus gali išberti, pakisti odos spalva ar atsirasti kitokių odos problemų. Taigi, tokie dalykai nenuspėjami. Kiekvienos moters nėštumas yra individualus procesas, o moters kūnui šis procesas yra perversmas. Todėl leiskime sau ir savo kūnui individualiai išgyventi nėštumo laikotarpį.

Jūsų kūdikio raida šią savaitę:
Toliau formuojasi veidukas, mažytėje nosytėje atsiranda šnervės, o po jomis pradeda formuotis viršutinė lūpa. Ausyčių vieta keičiasi – jos pasislenka savo vietos link – prie galvytės šonų. Kadangi šioje stadijoje dideliu tempu formuojasi smegenys, tai ir galvutė didėja tokiu pat tempu. Atsirada švelnučiai, papurę plaukeliai. Jūsų kūdikėlis išaugo iki maždaug 20mm ir sveria 4 gramus!

Skaityti daugiau patarimų

10 savaitė

Dabar galite nurimti - didysis rizikos periodas baigėsi.

> Skaityti toliau

11 savaitė

Dabr jūsų kūdikis yra 4cm ilgio ir gali būti prilyginimas figos dydžiui :-). Šią savaitę ima formuotis ir nagučiai. Jau aiškėja ir tai, kas visam laikui nulems kūdikio tapatybę – pirštų atspaudai.

> Skaityti toliau

12 savaitė

Šią savaitę baigiasi Jūsų nėštumo pirmasis trimestras. Laikotarpiu tarp pirmojo ir antrojo trimestro Jums privalu sukaupti energijos.

> Skaityti toliau