saugus prekės ženklas

Parafino aliejus kosmetikoje

Mūsų aliejai gaminami parafino aliejaus pagrindu. Parafino aliejus tai mineralinis aliejus, pukiai valantis odą, minkštinantis ją ir pasižymintis apsauginėmis savybėmis. Tai žaliavinė medžiaga, daugelio gamintojų naudojama kaip pagrindas, kuris praturtinamas nedideliais augalinių ekstraktų kiekiais ar kitais aktyviais ingredientais bei aromatiniais junginiais. Mūsų aliejuose naudojamas farmacinės kokybės parafino aliejus, jis naudojamas farmacijoje, specialiai išgaunamas ir išgryninamas nebrandintas. Be to, jis nekelia alergijos. Aliejaus cheminė formulė labai paprasta, jo sudėtyje yra ne tik mineralinės alyvos bet ir natūralių ingredientų. Šis aliejus nekemša porų ir nesukelia egzemos.

Akių neerzinanti kosmetika

Bella Baby Happy Natural Care šampūnas negraužia akių, nes į jo sudėtį įeina tik labai švelnūs ingredientai, išbandyti dėl akių dirginimo. Siekiant patvirtinti, jog šampūnas negraužia akių, jis taip pat yra išbandytas visa sudėtimi. Be to, BB Happy Natural Care šampūnas pagerina švelnių kūdikio plaukučių būklę, jie geriau išsišukuoja šepečiu. Nėra taip, kad koks nors vienas ingredientas lengvintų plaukučių šukavimą šepečiu; galima sakyti, jog ši savybė atsiranda dėl šampūno kiekybinės ir kokybinės sudėties.

Kūdikių kremo naudojimas žiemą

Jei naudosite kokį nors gausiai drėkinantį kūdikių kremą, tai žiemą kūdikio odelė gali pasidaryti sausa. Bella Baby Happy Natural Care kremas gali būti naudojamas prie žemų temperatūrų. Šis kremas - tai speciali emulsija, sauganti kūdikio veiduką žiemą.

Ar kremo sudėtyje esantis šea sviestas turi dar kokią nors paskirtį, išskyrus odos riebinimą ir maitinimą?

Šea sviestas išgaunamas iš Vitellaria paradoxa medžio, augančio Centrinėje Afrikoje, čiabuviai jį naudodavo ir naudoja plaukų ir odos priežiūrai jau nuo senų laikų. Jo sudėtyje yra 40-60 % vertingų augalinių riebalų, saugančių odos apsauginį lipidinį sluoksnį ir minkštinančių epidermį. Tai ir natūrali apsauga nuo saulės - aukština Apsaugos nuo Saulės Faktorių.

Kosmetika be SLES medžiagų

Kosmetika be SLES medžiagų reiškia, jog jos sudėtyje nėra natrio laureato sulfato. Šis apibūdinimas tinka BB Happy Natural Care kūno ir plaukų žele produktams, nes juose vietoje SLES naudojamos rūpestingai atrinktos prausiamosios medžiagos, tinkančios švelniam kūdikio kūneliui ir plaukučiams. SLES (natrio laureato sulfatas) yra paviršių veikianti medžiaga, sukelianti odos sausumą ar ezinanti jautrią kūdikio odelę. BBH NC šampūnas ir prausimosi žele savo sudėtyje neturi nei šios medžiagos, nei išvestinių iš jos medžiagų, todėl odos natūralusis apsauginis barjeras lieka nepažeistas.

Produktai be PEG

Bella Baby kosmetikos sudėtyje nėra PEG medžiagų. Tas reiškia, jog jų sudėtyje nėra jokių chemiškai apdorotų ingredientų, pasižyminčių specialiu, charakteringu, o sykiais net labai trokštamu poveikiu odai. Tokie ingredientai yra stabilesni ir gali pagerinti produkto konsistenciją. Produktai, sudėtyje neturintys PEG, turi kitų ingredientų, kurių savybės panašios, tačiau jie nėra chemiškai apdoroti.

Superabsorbentas sauskelnėse

Bella Baby Happy sauskelnėse yra specialių miltelių - taip vadinamo superabsorbento, drėgmę paverčiančio žele. Ši medžiaga yra žinoma jau keli dešimtmečiai, ji paprastai naudojama higienos bei kosmetikos produktų gamybai, o taip pat ir maisto bei farmacijos pramonėje. Keisdamos suaskelnes, kartais pastebėsite šiek tiek trupinėlių gelio ant kūdikio odelės. Tačiau juos lengvai pašalinsite drėgna servetėle ar šlakeliu vandens.