Atidaryti mobilųjį meniu

Slapukų politika

1.Svetainėje naudojami slapukai, skirti saugoti duomenis.

2.„Happy“ svetainė renka informaciją, naudodama „slapuko“ mechanizmą. Tai yra nedideli failai, kuriuose yra informacijos apie naudotojo pageidavimus, kuriuos naudotojas gali bet kuriuo metu ištrinti arba blokuoti jų kūrimą, naudodamasis atitinkamais mechanizmais, įmontuotais kiekvienoje interneto naršyklėje.
Juos naudojame, kad pritaikytume svetainę asmeniniams poreikiams ir pagerintume svetainės tinkamumą. Slapukai nėra susiję su jokiais asmens duomenimis.

3.Slapukai naudojami:
a) pritaikyti Svetainės turinį prie Naudotojo pageidavimų ir optimizuoti svetainių naudojimą;
b) sukurti statistiką, kuri padėtų suprasti, kaip Svetainės Naudotojai naudojasi Svetaine, ir leistų jiems pagerinti struktūrą ir turinį;
c) palaikyti Svetainės Naudotojo sesiją (po prisijungimo), dėl to Naudotojui nereikės įvesti prisijungimo vardo ir slaptažodžio kiekviename Svetainės puslapyje;
d) teikti Naudotojams reklamos turinį, pritaikytą jų interesams, įskaitant pakartotinę rinkodarą.

4+Šie slapukų tipai yra naudojami kaip Svetainės dalis:
a) sesijos slapukai ir nuolatiniai slapukai. „Sesijos“ slapukai yra laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje tol, kol Naudotojas atsijungia, išeina iš Svetainės arba išjungia programinę įrangą (žiniatinklio naršyklę).
b) „Nuolatiniai“ slapukų failai yra saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje tam tikrą laiką, nurodytą slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

  • UTMA - Google Analytics saugomas slapukas
  • UTMB- Google Analytics saugomas slapukas
  • UTMC - Google Analytics saugomas slapukas
  • utmt - Google Analytics saugomas slapukas
  • utmz- Google Analytics saugomas slapukas
  • fbm Facebook programų naudojamas slapukas (reikalingas prisijungiant prie FB)
  • fbsr - Facebook programų naudojamas slapukas (reikalingas prisijungiant prie FB)
  • - slapukas, kurį naudoja CMS [turinio tvarkymo sistema] tam, kad nustatytų svetainės lankytoją
  • - slapukas, kurį naudoja CMS [turinio tvarkymo sistema] tam, kad saugotų arba rodytų pranešimą apie slapukus.

5.Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama naršyti tinklalapius (žiniatinklio naršyklė), leidžia saugoti slaptažodžius Naudotojo galiniame įrenginyje. Svetainės Naudotojai bet kuriuo metu gali keisti slapukų nustatymus - išjungti slapukus. Išsamesnė informacija apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus pateikiama pagrindiniame naršyklės meniu – tabuliavimo klavišas „Pagalba“.

6.Tinklalapio operatorius informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimai gali turėti įtakos Svetainės funkcionalumo ribojimams.


Slapukų tvarkymas kompiuteriams skirtoje Chrome naršyklėje:
  • norėdami sužinoti, kaip tvarkyti naršyklėje saugomus slapukus, įskaitant atskirų svetainių slapukų failų ištrynimą (skyriuje: ištrinti slapukus iš Svetainės), žr. Google pagalbos puslapį šiuo adresu: https://support.google.com/chrome/answer/95647

Chrome naršyklės slapukų valdymas Android įrenginiuose:

Chrome naršyklėje esančių slapukų tvarkymas iOS įrenginiuose:

Firefox naršyklės slapukų tvarkymas:

Slapukų tvarkymas IE naršyklėje:

Slapukų tvarkymas Opera naršyklėje:

Slapukų tvarkymas MacOS įrenginiams skirtoje Safari naršyklėje:

Slapukų tvarkymas iOS palaikomiems mobiliesiems įrenginiams skirtoje Safari naršyklėje:
Nėštumo vadovasNėštumo vadovas Vadovas po kūdikio gimimoVadovas po kūdikio gimimo

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

Slapukų politika » Smulkesnė informacija

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .bellahappy.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .bellahappy.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .bellahappy.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .bellahappy.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .bellahappy.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .bellahappy.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .bellahappy.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .bellahappy.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .bellahappy.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample .bellahappy.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .bellahappy.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
smg salesmanago.pl Analytics 10 years
symfony bellahappy.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .bellahappy.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .bellahappy.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
SERVERID app3.salesmanago.pl Performance session

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais