Atidaryti mobilųjį meniu

Slapukų politika

1.Svetainėje naudojami slapukai, skirti saugoti duomenis.

2.„Happy“ svetainė renka informaciją, naudodama „slapuko“ mechanizmą. Tai yra nedideli failai, kuriuose yra informacijos apie naudotojo pageidavimus, kuriuos naudotojas gali bet kuriuo metu ištrinti arba blokuoti jų kūrimą, naudodamasis atitinkamais mechanizmais, įmontuotais kiekvienoje interneto naršyklėje.
Juos naudojame, kad pritaikytume svetainę asmeniniams poreikiams ir pagerintume svetainės tinkamumą. Slapukai nėra susiję su jokiais asmens duomenimis.

3.Slapukai naudojami:
a) pritaikyti Svetainės turinį prie Naudotojo pageidavimų ir optimizuoti svetainių naudojimą;
b) sukurti statistiką, kuri padėtų suprasti, kaip Svetainės Naudotojai naudojasi Svetaine, ir leistų jiems pagerinti struktūrą ir turinį;
c) palaikyti Svetainės Naudotojo sesiją (po prisijungimo), dėl to Naudotojui nereikės įvesti prisijungimo vardo ir slaptažodžio kiekviename Svetainės puslapyje;
d) teikti Naudotojams reklamos turinį, pritaikytą jų interesams, įskaitant pakartotinę rinkodarą.

4+Šie slapukų tipai yra naudojami kaip Svetainės dalis:
a) sesijos slapukai ir nuolatiniai slapukai. „Sesijos“ slapukai yra laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje tol, kol Naudotojas atsijungia, išeina iš Svetainės arba išjungia programinę įrangą (žiniatinklio naršyklę).
b) „Nuolatiniai“ slapukų failai yra saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje tam tikrą laiką, nurodytą slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

  • UTMA - Google Analytics saugomas slapukas
  • UTMB- Google Analytics saugomas slapukas
  • UTMC - Google Analytics saugomas slapukas
  • utmt - Google Analytics saugomas slapukas
  • utmz- Google Analytics saugomas slapukas
  • fbm Facebook programų naudojamas slapukas (reikalingas prisijungiant prie FB)
  • fbsr - Facebook programų naudojamas slapukas (reikalingas prisijungiant prie FB)
  • - slapukas, kurį naudoja CMS [turinio tvarkymo sistema] tam, kad nustatytų svetainės lankytoją
  • - slapukas, kurį naudoja CMS [turinio tvarkymo sistema] tam, kad saugotų arba rodytų pranešimą apie slapukus.

5.Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama naršyti tinklalapius (žiniatinklio naršyklė), leidžia saugoti slaptažodžius Naudotojo galiniame įrenginyje. Svetainės Naudotojai bet kuriuo metu gali keisti slapukų nustatymus - išjungti slapukus. Išsamesnė informacija apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus pateikiama pagrindiniame naršyklės meniu – tabuliavimo klavišas „Pagalba“.

6.Tinklalapio operatorius informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimai gali turėti įtakos Svetainės funkcionalumo ribojimams.


Slapukų tvarkymas kompiuteriams skirtoje Chrome naršyklėje:
  • norėdami sužinoti, kaip tvarkyti naršyklėje saugomus slapukus, įskaitant atskirų svetainių slapukų failų ištrynimą (skyriuje: ištrinti slapukus iš Svetainės), žr. Google pagalbos puslapį šiuo adresu: https://support.google.com/chrome/answer/95647

Chrome naršyklės slapukų valdymas Android įrenginiuose:

Chrome naršyklėje esančių slapukų tvarkymas iOS įrenginiuose:

Firefox naršyklės slapukų tvarkymas:

Slapukų tvarkymas IE naršyklėje:

Slapukų tvarkymas Opera naršyklėje:

Slapukų tvarkymas MacOS įrenginiams skirtoje Safari naršyklėje:

Slapukų tvarkymas iOS palaikomiems mobiliesiems įrenginiams skirtoje Safari naršyklėje:

Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos – slapukų politikoje Slapukų politika.

Suprantu
Nėštumo vadovasNėštumo vadovas Vadovas po kūdikio gimimoVadovas po kūdikio gimimo