Atidaryti mobilųjį meniu

Teisinis įspėjimas

Interneto Svetainės savininkas.

Šios interneto Svetaines savininkas yra Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. (toliau - TZMO), kurios registruota buveinė yra adresu: Torunė, 20/26 Żółkiewskiego gatvė, KRS Nr. 0000011286.

Svetainėje pateikiama informacija.

Svetainės turinys yra informacinio pobūdžio apie klausimus, susijusius su TZMO Grupę sudarančiomis bendrovėmis, taip pat apie TZMO grupės gaminamus produktus, ir jį gali naudoti leidimus turinti žmonių grupė tokia apimtimi, kiek suteikia prenumerata arba prieigos paslaugos.

Svetainėje pateikiama informacija nėra pardavimo pasiūlymas. Jos pagrindu negali būti sudaryta jokia pardavimo sutartis.

Svetainės savininkas gali keisti Svetainę be išankstinio įspėjimo ir nepateikdamas jokios priežasties.

Svetainėje teikiamos paslaugos.


Svetainės savininkas teikia šias paslaugas:

  • prenumeratos paslauga;
  • prieiga prie specializuotos informacijos leidimus turinčiai žmonių grupei.

Prenumerata reiškia, kad pateikiamas užsakymas naudotojo informacijai iš Svetainės gauti. Įkėlimų dažnumas nenurodomas. Svetainės savininkas neatsako už užsakytos informacijos nepateikimą dėl objektyvių priežasčių, nepriklausančių nuo savininko.

Norint gauti prieigą prie specializuotos informacijos, reikia užpildyti registracijos formą ir sutikti su registruotiems naudotojams prieigos taisyklėse pateiktomis sąlygomis. Aukščiau išvardintos paslaugos teikiamos nemokamai, nėra nustatyta minimali arba maksimali trukmė.

Kiekvienas naudotojas, atliekantis registracijos procedūrą, gauna individualius prieigos duomenis. Naudotojas padengia prisijungimo prie serverio, kuriame yra Svetainė, išlaidas.

Registracijos procedūra.

Jei norite pradėti naudotis Svetaine, į registracijos formą turite įvesti savo vardą ir elektroninio pašto adresą, taip pat sutikimą tvarkyti jūsų asmens duomenis paspausdami mygtuką „Aš sutinku“, tokia apimtimi, kaip išsamiai aprašyta dokumente. Information on personal data.
. Jūsų naudotojo paskyra gali būtin atšaukta bet kuriuo metu.

Kita Svetainėje vykdoma veikla.

Tinklalapis gali būti naudojamas lojalumo programoms, konkursams ir reklaminėms kampanijoms, taip pat rinkos ir vartotojų tyrimams. Išsamios jų vykdymo sąlygos bus įtrauktos į taisykles. Dalyvavimas aukščiau paminėtose veiklose bus įmanomas, sutikus su atitinkamų taisyklių nuostatomis ir sąlygomis, naudojant formą.

Savininko atsakomybė.

Svetainės savininkas neatsako už tai, kad asmens duomenis naudoja trečiosios šalys, už bet kokius išorės veiksmus, pažeidžiančius įstatymą, ir kitas nuo savininko nepriklausančias aplinkybes. Visa Svetainėje pateikiama informacija buvo surinkta sąžiningai. Savininkas neatsako už informacijos, gautos iš išorinių svetainių, į kurias nukreipia hipersaitai, turinį, patikimumą, tikslumą ir išsamumą. Nuorodos į išorines svetaines pažymėtos mėlyna šrifto spalva.

Svetainės naudojimą

reglamentuoja Lenkijos įstatymai, o visus su Svetainės naudojimu susijusius klausimus - atitinkamos Lenkijos Respublikoje galiojančios nuostatos.

Autoriaus teisės.

Svetainės turinys yra saugomas autoriaus teisių ir be Svetainės savininko sutikimo negali būti keičiamas, kopijuojamas, platinamas. Svetainės puslapių spausdinimas galimas tik asmeniniam naudojimui. Visoms kitoms Svetainės turinio naudojimo formoms reikia raštiško Svetainės savininko sutikimo.

Prekių ženklų ir prekių pavadinimų apsauga.

Tinklalapyje naudojami prekių ženklai ir prekės pavadinimai saugomi pagal galiojančius įstatymus. Draudžiama naudoti arba keisti minėtus ženklus be išankstinio TZMO Grupės atitinkamos įmonės sutikimo. TZMO negarantuoja, kad Svetainė veiks be trikdžių ir klaidų, o taip pat kad klaidos bus pašalintos. TZMO taip pat negarantuoja, kad serveris, kuriame yra Svetainė, nėra užkrėstas virusais ir kitais kenksmingais elementais.

Išlygose

dėl turinio TZMO pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti arba papildyti aukščiau išdėstyto teisinio įspėjimo nuostatas.

Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos – slapukų politikoje Slapukų politika.

Suprantu
Nėštumo vadovasNėštumo vadovas Vadovas po kūdikio gimimoVadovas po kūdikio gimimo